skip to Main Content

Skup silników elektrycznych

Nasza oferta obejmuje skup silników z napędem elektrycznym, które następnie poddawane są recyklingowi. Proces ten polega na rozebraniu urządzenia na części i odzyskaniu z jego wnętrza metali żelaznych i nieżelaznych np. miedzi oraz aluminium. Pozyskane w ten sposób odpady mogą być powtórnie wykorzystane.

Oddanie zużytego silnika samochodowego czy silnika z innego pojazdu do skupu jest świadectwem tego, że zależy Państwu na ochronie środowiska. Przeznaczenie silnika na skup pozwala zagwarantować jego odpowiednią utylizacje. Odpady z metali pozostałe po demontażu silnika są odzyskiwane, aby mogły znaleźć zastosowanie w procesie produkcji nowego wyrobu. Do skupu silników mogą Państwo oddać również sprawny silnik, jeśli nie znajdują dla niego sensownego zastosowania. Gwarantujemy, że zajmiemy się należycie utylizacją każdego dostarczonego nam sprzętu, działając zgodnie z obowiązującym prawem.

Ceny oddawanych na skup zużytych silników ustalane są indywidualnie, zależnie m.in. od ciężaru i rodzaju sprzedawanego złomu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu ze skupem.

Transport silników na skup

Jeśli nie mogą Państwo przyjechać do nas, by oddać niepotrzebne lub zużyte silniki na skup, my stawimy się u Was pod odbiór sprzętu. Posiadamy nowoczesne pojazdy przystosowane do bezpiecznego transportu silników na skup. Współpracujemy z klientami z Bydgoszczy oraz miast ościennych. Działamy rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie, aby wspólnie z naszymi klientami odzyskiwać dostępne zasoby i chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Odpowiedzialne skupowanie silników

Nasz skup silników elektrycznych prowadzimy niezwykle świadomie, ponieważ w pełni zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży oraz zaufania, jakim darzą nas klienci. Dlatego też powierzając nam swój zużyty sprzęt, mogą mieć Państwo pewność, że zajmiemy się jego bezpieczną i zgodną z obowiązującym prawem utylizacją. W naszej pracy nie ma miejsca na niewłaściwe działania czy półśrodki, ponieważ każde odstępstwo od obowiązujących zasad mogłoby skończyć się katastrofalnie dla otaczającej nas przyrody. W naszych działaniach jest za to miejsce na szczególne środki ostrożności oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji powierzonych nam zadań.

Co wyróżnia nasz skup silników?

Skup silników, którym się zajmujemy, chętnie przyjmie napędy elektryczne oraz przeznaczone do nich podzespoły wraz z akcesoriami – niezależnie od parametrów czy stanu technicznego, w jakim się znajdują. Przyjmiemy także niesprawne i zużyte egzemplarze bez względu na ich moc czy wielkość. Rozliczamy się z Klientem od sztuki lub za kilogram towaru.

Proponujemy także możliwość zdalnego wycenienia silników – wystarczy do nas zadzwonić w celu ustalenia szczegółów. Skupujemy również te działające silniki, które nie mają zastosowania – np. w wyniku likwidacji działalności. W zależności od stanu technicznego przekazujemy je do recyklingu lub utylizacji. Możemy też naprawić i przywrócić silnik do pełnej sprawności.

Dlaczego warto sprzedaż silnik do skupu?

Elektryczne silniki kojarzą się głównie z samochodami, ale stosowane są także w takich urządzeniach, jak zasilanie pralek, maszyn rolniczych itd. W efekcie elektryczna jednostka napędowa jest stosowana we wszystkich miejscach, gdzie niezbędne jest użycie motorów spalinowych z uwagi na zamkniętą przestrzeń i ograniczone możliwości wentylacji.

Silnik elektryczny może mieć odmienne zastosowanie, budowę czy parametry związane z mocą, napięciem prądu i wydajnością. Czynniki te wpływają na cenę jednostki. W naszym skupie bardzo dokładnie określamy wartość każdego z silników, aby móc zaproponować Klientom atrakcyjne wynagrodzenie.

Oddając silnik elektryczny na nasz złom, nie tylko usuwa się zalegające elementy urządzeń, ale też ma się możliwość zarobienia dodatkowych funduszy. Na skup można oddać także silniki, które nie są kompletne lub uległy uszkodzeniu. Poza tym w takich jednostkach są substancje, które mają niekorzystny wpływ na środowisko i zdrowie. Ich niewłaściwe składowanie może prowadzić do skażenia gruntów. Dlatego urządzenia elektryczne i elektroniczne należy oddawać do specjalistycznego skupu – takiego jak nasz! Silniki elektryczne mają również cenne surowce, które dzięki recyklingowi mogą ponownie trafić na rynek, zmniejszając eksploatację złóż naturalnych.

Korzystając z naszego skupu, Klienci mają pewność, że bezpiecznie odzyskamy surowce, których tradycyjne pozyskiwanie generuje znaczne zanieczyszczenie i prowadzi do wyczerpania się złóż naturalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić profesjonalną i korzystną dla zleceniodawcy wycenę. Umożliwiamy uzyskanie atrakcyjnego zarobku przy jednoczesnym legalnym oraz ekologicznym pozbyciu się niepotrzebnych odpadów.

Kiedy warto oddać silnik do skupu?

Przede wszystkim na skup powinny trafić silniki, które uległy zużyciu lub awarii. Klienci bardzo często decydują się wtedy na ich wymianę i nie zdając sobie sprawy z konsekwencji – wyrzucają stare jednostki na śmietnik. Nie jest to dobra praktyka, ponieważ żadne z urządzeń nie powinno się tam znaleźć. Silnik powinien spełniać swoją rolę napędową, a kiedy dojdzie do jego uszkodzenia, trzeba się go odpowiednio pozbyć. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi właśnie nasz skup silników, gdzie weryfikujemy stan techniczny urządzeń i jeśli jest taka możliwość – naprawiamy je.

Zachęcamy do zapoznania się a pełną ofertą Zakładu Obrotu Złomem, gdzie profesjonalnie zutylizujemy, wycenimy i poddamy recyklingowi silniki elektryczne.

Back To Top
This site is registered on Toolset.com as a development site.