skip to Main Content

Skup silników elektrycznych

Nasza oferta obejmuje skup silników z napędem elektrycznym, które następnie poddawane są recyklingowi. Proces ten polega na rozebraniu urządzenia na części i odzyskaniu z jego wnętrza metali żelaznych i nieżelaznych np. miedzi oraz aluminium. Pozyskane w ten sposób odpady mogą być powtórnie wykorzystane.

Oddanie zużytego silnika samochodowego czy silnika z innego pojazdu do skupu jest świadectwem tego, że zależy Państwu na ochronie środowiska. Przeznaczenie silnika na skup pozwala zagwarantować jego odpowiednią utylizacje. Odpady z metali pozostałe po demontażu silnika są odzyskiwane, aby mogły znaleźć zastosowanie w procesie produkcji nowego wyrobu. Do skupu silników mogą Państwo oddać również sprawny silnik, jeśli nie znajdują dla niego sensownego zastosowania. Gwarantujemy, że zajmiemy się należycie utylizacją każdego dostarczonego nam sprzętu, działając zgodnie z obowiązującym prawem.

Ceny oddawanych na skup zużytych silników ustalane są indywidualnie, zależnie m.in. od ciężaru i rodzaju sprzedawanego złomu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu ze skupem.

Transport silników na skup

Jeśli nie mogą Państwo przyjechać do nas, by oddać niepotrzebne lub zużyte silniki na skup, my stawimy się u Was pod odbiór sprzętu. Posiadamy nowoczesne pojazdy przystosowane do bezpiecznego transportu silników na skup. Współpracujemy z klientami z Bydgoszczy oraz miast ościennych. Działamy rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie, aby wspólnie z naszymi klientami odzyskiwać dostępne zasoby i chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Odpowiedzialne skupowanie silników

Nasz skup silników elektrycznych prowadzimy niezwykle świadomie, ponieważ w pełni zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży oraz zaufania, jakim darzą nas klienci. Dlatego też powierzając nam swój zużyty sprzęt, mogą mieć Państwo pewność, że zajmiemy się jego bezpieczną i zgodną z obowiązującym prawem utylizacją. W naszej pracy nie ma miejsca na niewłaściwe działania czy półśrodki, ponieważ każde odstępstwo od obowiązujących zasad mogłoby skończyć się katastrofalnie dla otaczającej nas przyrody. W naszych działaniach jest za to miejsce na szczególne środki ostrożności oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji powierzonych nam zadań.

Back To Top