skip to Main Content

Cennik skupu elektrośmieci

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest bardzo szkodliwy dla środowiska naturalnego, dlatego należy odpowiednio zadbać o jego utylizację. Nasz skup odpadów w Bydgoszczy zajmuje się profesjonalnym przetwórstwem różnego rodzaju elektrośmieci, z których odzyskujemy cenne surowce wtórne, takie jak aluminium, miedź czy metale szlachetne. Z nami zadbasz o przyrodę i odzyskasz pieniądze za stary sprzęt.

Elektrosprzęt oraz lodówki i pralki

Zakład Obrotu Złomem posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia skupu elektrośmieci różnego rodzaju. Skupujemy elektrosprzęt oraz lodówki i pralki. Jednocześnie warto zaznaczyć, że wyrzucanie elektrośmieci do zwykłych odpadów komunalnych jest zabronione i może skutkować grzywną dla osoby, która zdecyduje się na to mimo zakazu. Decyzja o skorzystaniu z naszych usług to wybór pracowników, którzy w codziennej pracy łączą rozbudowaną wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych cen.

Utylizacja laptopów i komputerów

Elektroodpady takie jak komputery, laptopy czy inne urządzenia elektroniczne muszą być przetwarzane w odpowiedni sposób. Najlepszym sposobem będzie oddanie ich do skupu złomu, gdzie zostaną profesjonalnie zabezpieczone z zachowaniem norm środowiskowych. Oferujemy odbiór zużytego sprzętu w Bydgoszczy i okolicach. Zapewniamy terminowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

Lodówki i Pralki: 0.50 zł /Kg
Lodowki Niekompletne: 0,10 zł/Kg
Elektroodpady: 0,20 zł/Kg
Komputery Laptopy: 0,50 zł/Kg

Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny

Back To Top
This site is registered on Toolset.com as a development site.