skip to Main Content

Skup złomu stalowego

Koparka do złomu

Oferowany przez nas skup złomu stalowego to efekt zbieranego blisko 10 lat doświadczenia. Przez ten czas mieliśmy okazję współpracować zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm. Na podstawie zebranej wiedzy i wyciągniętych wniosków, nasze usługi mają bardzo szeroki zakres. Zaczynają się już na etapie odbioru złomu stalowego, po który możemy na Państwa życzenie podstawić specjalnie przygotowany kontener. Weźmiemy na siebie także ważenie pojazdów na profesjonalnej wadze samochodowej, która wytrzyma ciężar do 60 ton. W zakresie złomu stalowego zajmiemy się również demontażem konstrukcji stalowych i kasacją wszelkich większych maszyn oraz skupem złomu użytkowego. Dzięki posiadanym kwalifikacjom i wykonanym dotychczas zleceniom, niewiele jest nas w stanie zaskoczyć.

Profesjonalizm na każdym kroku

Prowadzimy zarówno skup złomu stali wsadowej (to surowiec przygotowany do bezpośredniego użycia w procesie stalowniczym, posiadający określony skład chemiczny, umożliwiający jego wykorzystanie w procesie wytapiania stali), jak i niewsadowej (nie nadaje się do użycia w procesie stalowniczym). Zakres prowadzonego skupu metali jest bardzo rozbudowany. Przyjmujemy bowiem złom stalowy różnego typu – zarówno N-5 (czyli złom poamortyzacyjny), jak i W-8 (pochodzący z blach grubości max 4 mm, której wymiary wynoszą 1000 x 500 x 500, a masa zasypowa 0,6 mg/m3).

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji, w tym m.in. skupu metali kolorowych i elektrośmieci. Zapewniamy płatność w gotówce i terminowy odbiór odpadów.

Zobacz cennik złomu stalowego
Back To Top