skip to Main Content

Skup akumulatorów w Bydgoszczy

Skup Akumulatorów

Zakład Obrotu Złomem to firma, która świadczy także m.in. usługi detalicznego i hurtowego skupu akumulatorów. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności o tym profilu, a także park maszynowy, który umożliwia nam kompleksową obsługę klientów. Nierzadko zdarza się sytuacja, w której stare akumulatory zalegają w firmach, warsztatach i garażach, a także w domach, niepotrzebnie je zagracając. Wyrzucanie tych zużytych urządzeń oczywiście nie wchodzi w grę, ale już skorzystanie z propozycji skupu akumulatorów to duży krok w kierunku pozbycia się problemu. Nasza firma prowadzi skup akumulatorów różnego rodzaju. Począwszy od tzw. paluszków domowego użytku przez samochodowe akumulatory żelowe, baterie niklowo-kadmowe, po nawet baterie od laptopów, zasilacze UPS i wszelkie baterie alkaliczne.

Dbając o środowisko – profesjonalny skup akumulatorów

Oferując skup akumulatorów, jednocześnie zaznaczamy, że niedopuszczalne jest wyrzucanie zużytych akumulatorów do śmieci. Przed zgłoszeniem się z zużytym sprzętem prosimy zwrócić uwagę, czy jest on kompletny. Nie przyjmujemy odpadów, z których wylewa się kwas lub żel, lub do których dolewana była woda.

Na koniec współpracy, po przekazaniu odpadów do skupu akumulatorów, możecie Państwo oczekiwać stosownych formularzy i kart przekazania.

Nasza firma z Bydgoszczy prowadzi również skup elektrośmieci oraz makulatury.

Zobacz cennik Akumulatorów
Back To Top