skip to Main Content

Skup surowców wtórnych – cennik

Jasne warunki współpracy

Od wielu lat zajmujemy się odbiorem i zagospodarowaniem surowców wtórnych oraz segregacją odpadów. Prowadzimy skup złomu użytkowego, skup palet, a także m.in. skup elektrośmieci. Zgłaszający się do nas klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a co ważniejsze, jasne warunki współpracy z firmą. Z naszych zadań wywiązujemy się rzetelnie i sumiennie. Zawsze działamy w zgodzie z normami ochrony środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszego Zakładu Obrotu Złomem w Bydgoszczy.

Skup Złomu Stalowego

Koparka do złomuJuż blisko dekadę zakład nasz zajmuje się skupem i przerobem złomu stalowego. Oferujemy Naszym klientom szeroki wachlarz usług od podstawiania kontenerów, aż po usługowe ważenie pojazdów na wadze samochodowej o nośności do 60 ton.

Zajmujemy się również demontażem konstrukcji stalowych, oraz kasacją wszelkich maszyn.

Zapewniamy rzetelną wycenę towaru, płatność gotówką oraz terminowe odbiory.

Zobacz cennik złomu stalowego

Skup Metali Kolorowych

Metale Kolorowe

Oferujemy skup metali kolorowych od klientów indywidualnych, jak i firm oferujących odpady poprodukcyjne w postaci wiórów , ścinek i odpadów: miedzi, mosiądzu, brązu, aluminium, KO, ołowiu, cynku , znalu, niklu. Poza tym skupujemy odpady kabli elektrycznych oraz silniki elektryczne.

Zobacz cennik metali kolorowych

Odpady Tworzyw Sztucznych

Odpady Tworzyw Sztucznych

W wielu zakładach powstające odpady tworzyw sztucznych stanowią nie lada problem. Podobnie jest w gospodarstwach domowych jak i rolniczych. Naszym zadaniem jest pomoc w zagospodarowaniu ich. Zajmujemy się odbiorem, segregacją, oraz przygotowaniem dla zakładów recyklerskich.

Zobacz cennik tworzyw sztucznych

Makulatura

Makulatura

Makulatura stanowi surowiec, który od początku powstania zakładów papierniczych był wykorzystywany przy ponownej produkcji. Odnawialność tego surowca jest duża i może być wielokrotnie wykorzystywany. Prowadzimy skup makulatury od ludności i podmiotów gospodarczych. Oferujemy instytucjom profesjonalne usługi niszczenia dokumentów. Wystawiamy protokóły zniszczenia dokumentacji.

Zobacz cennik makulatury

Skup Palet

Skup Palet

Prowadzimy skup i sprzedaż palet euro-epal, oraz palet przemysłowych o wymiarach 1200×800, 1200×1000. Odbieramy złom paletowy. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą zbiorników 1000-litrowych typu Mauzer i paletopojemników typu Gitterbox.

Skup Akumulatorów

Skup Akumulatorów

Zajmujemy się detalicznym i hurtowym skupem złomu akumulatorowego. Posiadamy stosowne zezwolenia do odbioru odpadów akumulatorów. Wystawiamy stosowne formularze i karty przekazania odpadów. Prócz tego kupujemy akumulatory żelowe, baterie niklowo-kadmowe, baterie od laptopów, zasilaczy UPS i baterie alkaiczne.

Zobacz cennik akumulatorów

Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny

Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest w naszej firmie bardzo cennym surowcem. Natomiast w wielu gospodarstwach domowych stanowi on nie lada problem. Jeżeli nie wiesz co z nim robić – przywieź go do nas ,a my jeszcze za niego zapłacimy. Skupujemy stare telewizory, monitory, drukarki, komputery, drobny sprzęt AGD, pralki , lodówki, zamrażarki i wiele innych sprzętów, których wyrzucenie do odpadów komunalnych jest niezgodne z prawem i grozi wysokimi karami. Posiadamy zgodę GIOŚ na odbiór zużytego sprzętu jako zakład zbierający o numerze E0008944Z.

Zobacz cennik sprzętu elektrycznego
Back To Top