skip to Main Content

Skup surowców wtórnych – cennik

Zakład Obrotu Złomem w Bydgoszczy specjalizuje się w skupie różnego rodzaju surowców wtórnych, takich jak plastik, metal, papier czy elektrośmieci. U nas każdy zużyty surowiec ma znaczenie – może okazać się nowym, przyjaznym dla środowiska źródłem energii i cennych substancji, które zostaną wykorzystane do produkcji nowych urządzeń i przedmiotów codziennego użytku.

Jasne warunki współpracy

Od wielu lat zajmujemy się odbiorem i zagospodarowaniem surowców wtórnych oraz segregacją odpadów. Prowadzimy skup złomu użytkowego, skup palet, a także m.in. skup elektrośmieci. Zgłaszający się do nas klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a co ważniejsze, jasne warunki współpracy z firmą. Z naszych zadań wywiązujemy się rzetelnie i sumiennie. Zawsze działamy w zgodzie z normami ochrony środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszego Zakładu Obrotu Złomem w Bydgoszczy.

Skup Złomu Stalowego

Koparka do złomu

Już blisko dekadę zakład nasz zajmuje się skupem i przerobem złomu stalowego. Oferujemy Naszym klientom szeroki wachlarz usług od podstawiania kontenerów, aż po usługowe ważenie pojazdów na wadze samochodowej o nośności do 60 ton.

Zajmujemy się również demontażem konstrukcji stalowych, oraz kasacją wszelkich maszyn.

Zapewniamy rzetelną wycenę towaru, płatność gotówką oraz terminowe odbiory.

Zobacz cennik złomu stalowego

Skup Metali Kolorowych

Metale Kolorowe

Oferujemy skup metali kolorowych od klientów indywidualnych, jak i firm oferujących odpady poprodukcyjne w postaci wiórów, ścinek i odpadów: miedzi, mosiądzu, brązu, aluminium, KO, ołowiu, cynku, znalu, niklu. Poza tym skupujemy odpady kabli elektrycznych oraz silniki elektryczne.

Warto wiedzieć, że metale kolorowe, takie jak miedź, aluminium, ołów czy cynk, które oddajemy do skupu, znajdują szerokie zastosowanie na rynku wtórnym. Wykorzystuje się je w przemyśle elektronicznym, budownictwie, produkcji samochodów oraz jako materiał na powłoki antykorozyjne czy części lotnicze. Recykling metali kolorowych ma kluczowe znaczenie dla efektywnego wykorzystania i redukcji wydobycia surowców oraz dla ochrony środowiska.

Zobacz cennik metali kolorowych

Odpady Tworzyw Sztucznych

Odpady Tworzyw Sztucznych

W wielu zakładach powstające odpady tworzyw sztucznych stanowią nie lada problem. Podobnie jest w gospodarstwach domowych jak i rolniczych. Naszym zadaniem jest pomoc w zagospodarowaniu ich. Zajmujemy się odbiorem, segregacją, oraz przygotowaniem dla zakładów recyklerskich.

Prowadzimy skup plastiku, wyrobów jednorazowych oraz tworzyw konstrukcyjnych, które nie ulegają biodegradacji i w stanie nieprzetworzonym mogą na długo zanieczyścić środowisko. Zajmujemy się również skupem i profesjonalnym przetwórstwem złomu stalowego oraz metali kolorowych.

Zobacz cennik tworzyw sztucznych

Makulatura

Makulatura

Makulatura stanowi surowiec, który od początku powstania zakładów papierniczych był wykorzystywany przy ponownej produkcji. Odnawialność tego surowca jest duża i może być wielokrotnie wykorzystywany. Prowadzimy skup makulatury od ludności i podmiotów gospodarczych. Oferujemy instytucjom profesjonalne usługi niszczenia dokumentów. Wystawiamy protokóły zniszczenia dokumentacji.

Nasz skup makulatury w Bydgoszczy oferuje konkurencyjne ceny oraz odbiór odpadów od klienta na terenie całego regionu.

Zobacz cennik makulatury

Skup Palet

Skup Palet

Prowadzimy skup i sprzedaż palet euro-epal, oraz palet przemysłowych o wymiarach 1200×800, 1200×1000. Odbieramy złom paletowy. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą zbiorników 1000-litrowych typu Mauzer i paletopojemników typu Gitterbox.

Dzięki naszemu zakładowi Twoje zużyte, drewniane palety mogą znaleźć drugie życie. Niezależnie od stanu materiału oraz ilości surowca, jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesny recykling i przyczynić się do ograniczenia wycinki drzew na potrzeby przemysłowe.

Skup Akumulatorów

Skup Akumulatorów

Zajmujemy się detalicznym i hurtowym skupem złomu akumulatorowego. Posiadamy stosowne zezwolenia do odbioru odpadów akumulatorów. Wystawiamy stosowne formularze i karty przekazania odpadów. Prócz tego kupujemy akumulatory żelowe, baterie niklowo-kadmowe, baterie od laptopów, zasilaczy UPS i baterie alkaiczne.

Skupujemy stare silniki, kable oraz rożnego rodzaju elektrośmieci , w tym części maszyn i urządzeń. Zajmujemy się przetwórstwem surowców wtórnych i złomu użytkowego z zachowaniem obowiązujących norm.

Zobacz cennik akumulatorów

Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny

Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest w naszej firmie bardzo cennym surowcem. Natomiast w wielu gospodarstwach domowych stanowi on nie lada problem. Jeżeli nie wiesz co z nim robić – przywieź go do nas ,a my jeszcze za niego zapłacimy. Skupujemy stare telewizory, monitory, drukarki, komputery, drobny sprzęt AGD, pralki, lodówki, zamrażarki i wiele innych sprzętów, których wyrzucenie do odpadów komunalnych jest niezgodne z prawem i grozi wysokimi karami. Posiadamy zgodę GIOŚ na odbiór zużytego sprzętu jako zakład zbierający o numerze E0008944Z.

Zobacz cennik sprzętu elektrycznego
Back To Top
This site is registered on Toolset.com as a development site.