skip to Main Content

Skup złomu stalowego – cennik

Złom stalowy stanowią zużyte, niepotrzebne lub uszkodzone elementy i wyroby metalowe. W naszym zakładzie obrotu złomem w Bydgoszczy zbieramy takie odpady w celu dalszego przetworzenia i ponownego wykorzystania jako surowiec wtórny do produkcji stali. Skupujemy różnego rodzaju złom: stare konstrukcje metalowe, rury, druty, narzędzia czy inne produkty, które straciły swoją pierwotną wartość lub funkcjonalność.

10-letnia tradycja

Propozycja Zakładu Obrotu Złomem obejmuje skup złomu stalowego różnego typu. Od blisko 10 lat odbieramy od klientów, a następnie przerabiamy złom stalowy. Zleceniodawcy mogą liczyć na kompleksową ofertę naszej firmy. Szeroki wachlarz usług – od podstawienia kontenerów aż po ważenie pojazdów na wadze samochodowej o wytrzymałości do 60 ton. Zakres propozycji obejmuje także demontaż konstrukcji stalowych i kasację wszelkich maszyn. W zakresie skupu złomu stalowego, a także złomu użytkowego i innych surowców wtórnych zapewniamy płatność gotówką i terminowe odbiory.

Zalety skupowania złomu

Przetwarzanie złomu stalowego pozwala zaoszczędzić surowce naturalne, takie jak żelazo i węgiel, które są wykorzystywane do produkcji stali oraz ogranicza ilość odpadów metalowych zanieczyszczających środowisko.Skup złomu stalowego w Bydgoszczy to odpowiednie miejsce na utylizację starych produktów ze stali. Prowadzimy skup metali kolorowych, akumulatorów oraz elektrośmieci.

Gruby Wsad: 0.90 zł /Kg
Gruby Niewsad: 0.85 zł /Kg
Żeliwo Wsad: 1.05 zł /Kg
Żeliwo Grzejnik : 0.90 zł /Kg
Żeliwo Emala: 0.90 zł /Kg
Blacha: 0.70 zł /Kg
Blacha Brudna: 0.30 zł/Kg
Wióry Stal.: 0.70 zł /Kg

 

Koparka do złomu
Back To Top
This site is registered on Toolset.com as a development site.