skip to Main Content

Cennik makulatury i tworzyw sztucznych

Nasz zakład obrotu złomem w Bydgoszczy skupuje metale kolorowe, zużyty sprzęt elektroniczny, tworzywa sztuczne oraz makulaturę. Oferujemy atrakcyjne ceny i dbamy o zrównoważoną gospodarkę odpadami.

Folie i papier

Propozycja naszych usług jest rozbudowana i oprócz takich materiałów jak złom stalowy czy inny złom użytkowy obejmuje także folie, tworzywa twarde oraz makulaturę i plastik innego typu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zleconego zadania. Odpowiedni park maszynowy i doświadczenie pozwala nam zajmować się różnymi odpadami. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji skupu surowców wtórnych, a także atrakcyjnych cen.

Plastik i butelki PET

Plastikowe opakowania to odpady, które w dużym stopniu zanieczyszczają środowisko. Oddając je do naszej firmy przyczynisz się do ograniczenia jego ilości i zmniejszenia negatywnego wpływu na ekosystemy, glebę czy wodę. Butelki PET można skutecznie przetwarzać i wykorzystywać jako surowce wtórne.

Opakowania kartonowe i gazety

Skup makulatury w Bydgoszczy to sposób na ograniczenie ilości zużytego papieru i tektury, które mogą być efektywnie przetworzone na nowe produkty, bez konieczności pozyskiwania zasobów drzewnych. Prowadzimy także skup akumulatorów, elektrośmieci oraz złomu stalowego.

Folia Bezbarwna: 0,30 zł /Kg
Folia Kolorowa: 0,10 zł /Kg
Butelka PET bezbarwna: 0,50 zł /Kg
Butelka PET kolorowa: 0.10 zł /Kg
Gazeta: 0,20 zł /Kg
Karton: 0,10 zł /Kg

Odpady Tworzyw Sztucznych

Back To Top
This site is registered on Toolset.com as a development site.