skip to Main Content

Odpady z metali kolorowych – cennik

Metale kolorowe to między innymi miedź, aluminium, ołów, cynk, nikiel czy chrom. Nazywane są „kolorowymi” ze względu na swoje różnorodne barwy, które mają w stanie czystym lub stopowym. Zawarte są w rozmaitych produktach i urządzeniach elektrycznych codziennego użytku. Oddawanie metali kolorowych do skupu niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno ekonomicznych, jak i proekologicznych.

Atrakcyjne ceny

Prowadząc skup metali kolorowych, oferujemy klientom atrakcyjne ceny za poszczególne surowce. W trosce o Państwa komfort, regularnie poszerzamy naszą propozycję. Przyjmujemy m.in. takie materiały jak brąz, mosiądz, kable miedziane czy też ołów. Możecie Państwo  liczyć na to, że w razie konieczności zajmiemy się odebraniem złomu stalowego ze wskazanego przez Was miejsca. Zachęcamy do sprawdzenia listy skupowanych odpadów metali kolorowych, a także kwot, jakie oferujemy za kilogram danego materiału.

Recykling i ochrona środowiska

Nasz skup metali kolorowych w Bydgoszczy zajmuje się dalszym przetwarzaniem surowców wtórnych, które można następnie wykorzystać w produkcji różnego rodzaju urządzeń czy nowych produktów z recyklingu. Prowadzimy skup złomu stalowego oraz innych metali na terenie całego województwa. Z nami masz pewność, że odpady metalowe i zużyty sprzęt nie będą zanieczyszczać środowiska i zyskają nowe zastosowania.

Miedź 28.00 /Kg
Miedź Pobiał: 28.00 zł/Kg
Miedź Piecyk 17.00 zł/Kg
Kable Miedziane: 7.00 zł /Kg
Mosiądz: 18.00 zł /Kg
Brąz: 20.00 zł /Kg
Chłodnica Mo.: 14.00 zł /Kg
Wężyki, Grzałki Mo.: 3.50 zł /Kg
Alu. Odlew: 5.50 zł /Kg
Alu. Plastyka: 4.50 zł/Kg
Chłodnica Al.: 3.00 zł /Kg
Dezodorant: 3.00 zł /Kg
Puszka Al.: 4.00 zł /Kg
Żaluzje bez stali: 1.50 zł /Kg
Cynk: 5.00 zł /Kg
Znal: 5.00/2.50 zł /Kg
Stal Ko: 5.00 zł /Kg
Naczynia z Ko: 1.00 zł /Kg
Ołów: 6.00 zł /Kg
Ołów Ciężarki: 1.00 zł /Kg
Wióry Al.: 3.00 zł /Kg
Wióry Cu: 20.00 zł /Kg
Wióry Mo, Br.: 14.00 zł /Kg
Wióry Ko: 3.50 zł /Kg

Metale Kolorowe

 

zakład

Back To Top
This site is registered on Toolset.com as a development site.