skip to Main Content

Złom użytkowy i surowce wtórne – kontakt do Zakładu Obrotem Złomem w Bydgoszczy

Nasz Zakład Obrotu Złomem mieści się w Bydgoszczy, przy ulicy Przemysłowej 2. Od 2004 roku zajmujemy się odbiorem oraz zagospodarowaniem różnego rodzaju surowców wtórnych, złomu użytkowego i innych przedmiotów wymagających fachowej utylizacji. Zakres naszej propozycji obejmuje nie tylko najczęściej spotykany skup złomu stalowego, ale także m.in. skup palet, odbiór zużytych tonerów czy akumulatorów. Klienci mają gwarancję profesjonalnego podejścia do wszystkich zleconych zadań. W sprawie omówienia szczegółów zamówienia zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym skupem.

Skup metali i odpadów elektronicznych

Oszczędzaj surowce i chroń środowisko naturalne! Odwiedź nasz nowoczesny zakład obrotu złomem w Bydgoszczy, specjalizujący się w skupie metali kolorowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Oferujemy skup akumulatorów, silników, kabli oraz złomu stalowego. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz firmy z całego regionu. Zapewniamy terminowy odbiór i profesjonalną utylizację.

Recykling plastiku i makulatury

Naszą misją jest tworzenie zrównoważonej przyszłości poprzez przetwarzanie i recykling cennych surowców, takich jak plastik, folie, papier czy tektura. Działamy nie tylko na rzecz ochrony środowiska, ale także wspieramy Twój budżet. Oferujemy konkurencyjne ceny za dostarczone odpady, zapewniając szereg korzyści ekologicznych i ekonomicznych.

Zakład Obrotu Złomem R.Jeliński, M.Jeliński
ul. Przemysłowa 2
85-758 Bydgoszcz
Tel: 52 346 56 54
NIP: 554-256-94-89
Regon: 093171433
Numer rejestrowy (BDO): 000007115

Formularz Kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer Telefonu

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Back To Top
  This site is registered on Toolset.com as a development site.