Skup silników

Nasza oferta obejmuje skup silników z napędem elektrycznym. Skupowane przez nas silniki są poddawane recyklingowi: w tym procesie silniki są rozbierane na części i odzyskiwane są m.in. odpady z metali, które mogą być powtórnie wykorzystane.

Oddanie zużytego silnika samochodowego czy silnika z innego pojazdu do skupu jest świadectwem tego, że zależy Państwu na tym, by nie niszczyć środowiska poprzez nieodpowiednią utylizację takiego sprzętu oraz nie marnować cennych surowców, które mogą zostać powtórnie wykorzystane np. przy produkcji innych wyrobów. Do skupu silników mogą Państwo oddać również sprawny silnik, jeśli już go nie potrzebujcie. Gwarantujemy, że zajmiemy się należycie utylizacją każdego dostarczonego nam sprzętu, działając zgodnie z obowiązującym prawem.

Usługa z transportem silników

Jeśli nie mogą Państwo przyjechać do nas, by oddać niepotrzebne lub zużyte silniki – my stawimy się u Was pod odbiór sprzętu. Posiadamy nowoczesne pojazdy, przystosowane do bezpiecznego transportu tego rodzaju wyrobów. Mogą Państwo w pełni polegać na naszej rzetelności, uczciwości i profesjonalizmie.
Ceny za skupowane silniki ustalane są indywidualnie, zależnie m.in. od ciężaru i rodzaju sprzedawanego złomu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu ze skupem.