skip to Main Content

Skup silników – Bydgoszcz

Nasza oferta obejmuje skup silników z napędem elektrycznym, które następnie poddawane są recyklingowi. Proces ten polega na rozebraniu urządzenia na części i odzyskaniu z jego wnętrza metali żelaznych i nieżelaznych np. miedzi oraz aluminium. Pozyskane w ten sposób odpady z metali, które mogą być powtórnie wykorzystane.

Oddanie zużytego silnika samochodowego czy silnika z innego pojazdu do skupu jest świadectwem tego, że zależy Państwu na tym, by nie niszczyć środowiska poprzez nieodpowiednią utylizację takiego sprzętu oraz nie marnować cennych surowców, które mogą zostać powtórnie wykorzystane np. przy produkcji innych wyrobów. Do skupu silników mogą Państwo oddać również sprawny silnik, jeśli już go nie potrzebujcie. Gwarantujemy, że zajmiemy się należycie utylizacją każdego dostarczonego nam sprzętu, działając zgodnie z obowiązującym prawem.

Działamy odpowiedzialnie

Nasz skup silników elektrycznych prowadzimy niezwykle świadomie, ponieważ w pełni zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży oraz zaufania, jakim darzą nas klienci. Dlatego też powierzając nam swój zużyty sprzęt, możesz mieć pewność, że zajmiemy się jego bezpieczną i zgodną z obowiązującym prawem utylizacją. W naszej pracy nie ma bowiem miejsca na niewłaściwe działania czy półśrodki, ponieważ każde odstępstwo od obowiązujących zasad mogłoby skończyć się katastrofalnie dla otaczającej nas przyrody. W naszych działaniach jest za to miejsce na szczególne środki ostrożności oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji powierzonych nam zadań.

Usługa z transportem silników

Jeśli nie mogą Państwo przyjechać do nas, by oddać niepotrzebne lub zużyte silniki – my stawimy się u Was pod odbiór sprzętu. Posiadamy nowoczesne pojazdy, przystosowane do bezpiecznego transportu tego rodzaju wyrobów. Współpracujemy z klientami z Bydgoszczy oraz miast ościennych. Działamy rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie, aby wspólnie z naszymi klientami odzyskiwać dostępne zasoby i chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Ceny za skupowane silniki ustalane są indywidualnie, zależnie m.in. od ciężaru i rodzaju sprzedawanego złomu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu ze skupem.

Back To Top